تبدیل کسب و کار محیطی به کسب و کار آنلاین

تبدیل کسب و کار محیطی به کسب و کار آنلاین

تبدیل کسب و کار محیطی به کسب و کار آنلاین یکی دیگر از خدمات گروه طراحی سایت هادی حسینی می باشد ، که می تواند کمک بزرگی برای کسب و کار شما در این وضعیت بحرانی داشته باشد.

پس اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که تاکنون به هر دلیلی نسبت به آنلاین کردن آن اقدامی نکرده اید ازشما دعوت میکنیم تنها چند دقیقه از وقتتان را به مطالعه این مطلب اختصاص دهید :

راه اندازی کسب و کار شما طی سه مرحله تا رسیدن به درآمد

 

تبدیل کسب و کار محیطی به کسب و کار آنلاین

 

  • طراحی سایت : طراحی گرافیکی و کاربر پسند با امکانات پیشرفته
    سئو و بهینه سازی : بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و بالا بردن سرعت صفحات وب
    توسعه و تبلیغات : توسعه کسب و کار شما با روش های نوین تبلیغات آنلاین

 

 

بی‌شک‌ اتفاقاتی‌ که‌ امروزه‌ درجهان پیرامون‌ ما‌ رخ‌ میدهند به‌ سرعت میتوانند بر کسب و کار ما‌ تاثیر مثبت‌ یا منفی‌ داشته‌ باشند.

درجهان‌ اقتصادی‌ کنونی‌ داشتن‌ یک‌ وب‌ سایت‌ از حداقل‌ های‌ فروش‌ آنلاین‌ و گام‌ اولیه‌ ورود‌ به‌ بازار‌ جهانی‌ محسوب‌ میگردد.

اتفاق‌ تلخی‌ که‌ این‌ روزها جهان‌ را تحت‌ تاثیر‌ خود قرار داده‌ است (شیوع‌بیماری کووید۱۹) ، ما‌را‌ بر‌آن‌ داشت‌‌ که‌‌ بیش‌ ازپیش‌‌ بر لزوم  ورود‌‌ هرچه سریع تر کسب‌ و‌ کار ها‌ی محیطی‌ به‌‌‌ فضای‌ کسب‌ و کار‌ های‌ آنلاین‌ تاکید‌ نماییم.

 

تبدیل کسب و کار محیطی به کسب و کار آنلاین

 

صرف نظر از مرگ‌ و میر‌ فراینده‌‌ ناشی‌ از این‌ بیماری ، متاسفانه‌ اینک‌‌ به‌ یک‌ تهدید جدی‌ برای‌‌ اقتصاد‌ و‌ کسب‌ و‌ کار‌ تبدیل‌ گشته‌ است.

اکنون بسیاری از کسب و کار های ایران و جهان متوجه شده اندکه در برابر چنین آسیبهایی به راحتی بازار فروش خود را از دست میدهند ، دچار رکود میگردند و درصورت ادامه این روند با خطر تعطیلی مواجه خواهند بود.

کسب وکارهایی که فروش آنها صرفا وابسته به عوامل محیطی است با هر اتفاق خاصی مانند شیوع بیماری ، وقوع جنگ ویا بلایای طبیعی بازارفروش خود را ازدست خواهندداد وارتباط آنها با مشتریانشان حتی به صورت موقت هم که باشد قطع خواهدشد.

جالب است بدانید الان ودراوج شیوع بیماری کرونا ، باوجوداینکه بسیاری ازکسب وکارها به طور کامل تعطیل شده اند ، سایت دیجی کالا نه تنها بیش از ۲۰۰۰ نفر نیروی جدید درسراسرکشور استخدام کرده است بلکه بااین وجود به دلیل حجم بالای سفارش مشتریان به ناچار مدت زمان تحویل کالا به مشتریان خود را افزایش داده است،

چرا ؟؟؟؟؟

پاسخ بسیارساده است : زیرا مشتری درهرشرایطی به کالا وخدمات نیازمند است و فروش باید اتفاق بیافتد و می افتد و موفقیت درفروش با صاحبان کسب وکارهایی است که ازقبل امکان دسترسی آنلاین مشتریان خود را به کالا یا خدماتشان فراهم کرده اند.

 

تبدیل کسب و کار محیطی به کسب و کار آنلاین

 

به زبان ساده باید راهی راپیداکنید که درهرشرایطی امکان فروش داشته باشید، حتی درزمانی که خواب هستید،اینجاست که جمله معروف ” وارن بافت ” نمایان میشود :

اگر راهی پیدا نکنید که حتی در زمانیکه خواب هستید هم پول دربیاورید ، باید تا آخر عمرتان کار کنید.

وقت آن است که برای داشتن درآمد هوشمندانه،تصمیم هوشمندانه ای بگیرید

وشما راهی ندارید جز اینکه برای فروش خود بستری آنلاین فراهم آورید.

بستری که باتکیه برآن تبلیغ کنید و نه تنها کسب وکارخودراحفظ کنید بلکه بتوانید آن را توسعه دهید،البته تامین این بسترهزینه هایی برای شما دربر خواهد داشت.

که صدالبته بسیارکمتر از اجاره مکان کسب وکار شماخواهدبود وقطعا تضمینی برای ادامه ارتباط شما و مشتریانتان و در ادامه تداوم فروش شما خواهد بود.

امکان دسترسی سریع و درعین حال به صرفه شما به یک وب سایت با طراحی حرفه ای و کاربری آسان و با امکانات دلخواه و پیشرفته، سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به همراه طراحی گرافیک و عکاسی محصولات ، ساخت تیزرهای تبلیغاتی ، مشاوره و مدیریت توسعه کسب و کار شما بصورت آنلاین ،همه و همه تنها بخشی از خدماتی است که توسط آکادمی ما به شما ارایه میشود .

 

تبدیل کسب و کار محیطی به کسب و کار آنلاین

 

برای روشن تر شدن مزایای داشتن یک وب سایت و کسب و کار آنلاین موارد زیر قابل تامل است :

۱. امکان فروش بدون محدودیت :

با در اختیار داشتن یک وب سایت بدون داشتن محدودیت زمانی یا مکانی در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز و ۳۶۵ روز سال تحت هرشرایطی قادر به فروش خواهید بود که این امکان برای یک کسب و کار محیطی تقریبا وجود ندارد.

۲. امکان فروش بدون حضورشما :

در هرشرایط  و مکانی که باشید چه درخواب و چه در سفر سایت شما فعال است و تراکنشهای مالی انجام میگیرد، دقیقا بدون نیاز به حضور فیزیکی شما در محل کسب و کار و بدون نیاز به استخدام نیروی فروش
۳. دسترسی آسان مشتری به شما :

بدین ترتیب خیلی ساده و آسان کالا ،خدمات یا تخصص شما دردسترس میلیونها مخاطب دردنیای نامحدود اینترنت قرارخواهد داشت و مشتریان شما با استفاده از موتور جستجوگر گوگل به سهولت شما را پیدا خواهند کرد.

۴. ارتباط با مشتری :

باسیستم فروش آنلاین مشتریان شما هرجا که باشند همیشه دردسترس هستند و میتوانید بوسیله بازاریابی ایمیلی ، پیامکی و اطلاع رسانی از طریق سایت آنها را درجریان آخرین تخفیفات،طرحهای فروش و یا کالا وخدمات جدیدتان قراردهید و ازاین طریق هر روز مشتریان جدیدی را به باشگاه مشتریان خود اضافه نمایید.

۵. گستردگی بازار فروش :

وب سایت شما را درهرلحظه به تمام مخاطبین درایران و جهان متصل میکند و شما به صورت آنلاین کالا و خدمات خود را برای همه بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته اید .

۶. جلب اعتمادمشتری :

یک وب سایت تخصصی و زیبا با کاربری آسان و درعین حال آنلاین بودن و دردسترس بودن شما به همراه ارایه کالای مرغوب و باقیمت مناسب و با دراختیار قراردادن آدرس و اطلاعات تماس شما همگی درجلب اعتماد مشتریان شما موثرخواهد بود

۷. توسعه نامحدود بازار فروش :

بازارهای آنلاین روز به روز درحال گسترش هستند و بسیاری از مشتریان ترجیح میدهند نیازهای خود را به صورت آنلاین خریداری کنند و در محل دلخواه تحویل بگیرند،بنابراین با ورود به وب سایت شما به تمامی کالا و خدمات ارایه شده توسط شما دسترسی داشته و بدون محدودیت اقدام به خرید می کنند.

 

 

شما بسته به نوع کسب و کارتان به یکی از سایتهای زیر احتیاج دارید :

دراین باره ازما مشاوره بگیرید

سایت شخصی :
اگر توانایی انجام کاری را دارید که میتواند به شخص یا شرکتی کمک کند،ازطریق راه اندازی یک وب سایت شخصی تخصص و خدمات خود را به صورت آنلاین به نمایش بگذارید و یا معرفی کنید و برای فروش آنها تبلیغ کنید.

سایت تجاری :
اگر ایده ای برای اجرا دارید و یا محصول و خدماتی مانند پروژه ،فایل گرافیکی ،موسیقی و یا … برای فروش دارید،پیشنهاد ما به شما راه اندازی یک وب سایت تجاری است که امکانات پیشرفته ای داشته باشد .

سایت فروشگاهی :
شما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی قطعا به فروش روز افزونی خواهید رسید، درآمد فروشگاه اینترنتی دیجی کالا درروز تقریبا یک میلیارد و دویست میلیون تومان است،شما به محض راه اندازی فروشگاه اینترنتی به چنین درآمدی نخواهید رسید،حتی با گذشت چندسال هم به این مبلغ فروش روزانه نخواهید رسید،اما دردنیای امروز حرفی برای گفتن خواهید داشت و قطعا با درآمد روزانه بالایی سروکار دارید .

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز چقدر است ؟
قیمت طراحی سایت پزشکی در شیراز چقدر است ؟

کسب و کار آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *