سئو سایت در شیراز SEO

کسب رتبه یک گوگل

سئو سایت از دیگر عوامل موثر در رشد کسب و کار انلاین است. مراحل سئو و بهینه سازی سایت تحت هیچ شرایطی در زمان کوتاه انجام نمی گیرد مگر اینکه با روش های سئو سیاه که نقض قوانین موتورجستجوی گوگل هست انجام شود.

این روزها قرار گرفتن در صفحه نخست گوگل رویایی دست نیافتنی محقق شده مگر با تلاش زیاد و هزینه های گزاف بشود با دیگر کسب و کارها رقابت کرد.

سئو سایت در شیراز یکی از تخصص های تیم ما در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که با سابقه موفق در چندین سال گذشته این تجربه را دریافت کرده ایم که هر کسب و کاری، در هر حوزه ای را توسعه و به نتیجه مطلوب برسانیم .

انجام سئو سایت در شیراز شامل وقت ، هزینه و زحمت های زیادی دارد که  به صورت شبانه روزی توسط تیم ما با تکنیک های استاندارد و صحیح روز دنیا در فضای وب جهانی و ایران انجام می شود.

سئو و بهینه سازی سایت گلچینی از بهترین روش های سرمایه گذاری بلند مدت برای کسب و کارهای آنلاین در ایران می باشد ، شما با رتبه گرفتن در گوگل در زمان کمتری به درآمد سرشار و نتیجه بسیار مطلوبی خواهید رسید که کسب و کار های سنتی سالها برای آن تلاش می کنند.

سئو سایت در شیراز
لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی در شیراز

لینک سازی

ما به صورت روزانه سئوی داخلی سایت شما که شامل لینک سازی ، ساختار سایت ،بررسی نگارش ، اندازه و کیفیت محتوا ، لینک های صحیح سایت مپ ، متا تگ ها و صد ها تکنیک دیگر را بررسی و بهینه میکنیم که در کنار این اقدام ، سئوی خارجی وبسایت شما به صورت مداوم و لحظه ای صورت میگیرد .

راه اندازی ابزار های قدرتمند سئو در کنار وبسایت شما !

گوگل آنالایتیکس ، گوگل وبمستر دوتا از بهترین ابزارهای آنالیز ، بررسی و سئوی محتوای وبسایت شما خواهد بود که با مدیریت تیم ما بهترین عملکرد را در ماه های اخیر برای کسب و کار شما به نمایش می گذاریم .  از دیگر هدف های ویژه تیم ما در سئو سایت شیراز ، افزایش ترافیک ورودی وبسایت و بالا نگهداشتن رتبه کلمات کلیدی سایت در بین رقبای شما می باشد.
ما از طریق سرچ کنسول گوگل ارتباط مستقیمی بین کسب و کار شما و موتورجستجو گوگل برقرار میکنیم که در حین فعالیت وبسایت شما گوگل وبسایت مورد نظر را به رسمیت بشناسد و فعالیت های این وبسایت را در نظر بگیرید .
سرچ کنسول و گوگل آنالایتیکس سئو
سئوی محتوا شیراز ، سئو سایت

سئوی محتوایی سایت

ما بدون استفاده از ابزارخاصی و با بهره مندی از دانش و تجربه محتوای وبسایت را سئو و بهینه سازی میکنیم تا در نتیجه گوگل حرفی برای گفتن در بین رقبا داشته باشید.
گوگل با الگوریتم های جدیدی که طراحی کرده است ، سایت هایی را مورد تشویق قرار میدهد که محتوای با کیفیت و بهینه شده ای را به اشتراک بگذارند ، بنابراین یکی از مهم ترین عوامل دیده شدن در موتور جستجوی گوگل محتوای قوی و با کیفیت کسب و کاری هاست.
تولید محتوای سئو شده سبب دریافت امتیاز مثبت به محتوا شما توسط ربات گوگل میشود، و همچنین با تایید محتوای شما توسط گوگل وبسایت شما در رده بالاتری در میان رقبا در صفحه اول گوگل قرار میگیرد.

بهینه سازی و بالا آوردن کلمه کلیدی در گوگل

در هنگام استارت پروژه سئو سایت در شیراز، ما کلمات کلیدی وبسایت شما را بررسی میکنیم و با تکنیک های سئوی خارجی و داخلی و سئوی تکنیکال باعث رشد کلمات کلیدی سایت شما در گوگل می شویم.
یکی از تجربه های موفق برای سئو سایت در شیراز ، سرچ عبارت  : “کرم رژواسیل” هست که یکی از کلمات پر جستجو در حوزه بهداشت و درمان می باشد .
وبسایت سئو شده برای این کلمه : www.dgdena.ir
کلمات کلیدی سئو شیراز
سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی در شیراز

این فرصت طلایی رو از دست ندین چراکه رسیدن به نتایج اول گوگل چالش برانگیز است.

فعالیت تخصصی روی برند و برندسازی

تهیه رپورتاژ آگهی و تولید محتوای با کیفیت جهت بک لینک سازی مدرن و هدفمند و صدها تکنیک و آپشن برای بالا آوردن کلمات کلیدی سایت و سئوسایت در شیراز برای کسب و کار شما.

فعالیت گسترده در فضای سوشال سیگنال

از عوامل تاثیر گذار در سئو سایت شیراز فعالیت مداوم در شبکه های اجتماعی می باشد که تیم ما این فعالیت را برای کسب و کار شما انجام می دهد که به تارگت های مشخص شده برسید.

تولید محتوای تخصصی و هوشمندانه

تولید محتوای تخصصی ویدیوی ، تصویرسازی ، گرافیک و انیمیشن سازی از دیگر تخصص های تیم ما در زمینه تولید محتوا سئو محور به شمار می آید.

سئو چیست و هدف ما از سئو کردن !

بهتر دیده شدن در گوگل با سئوسایت

از نظر ما سئو یعنی بهینه سازی سایت برای کاربران و سپس موتور های جستجو ، چراکه مهمترین هدف گوگل ، راضی نگه داشتن مخاطب است.بنابراین محتوا، صفحات و رسانه شما میبایست کاربر پسند باشد.

روزانه جستجو های زیادی در گوگل به انجام می رسد ، که فقط صفحه اول این موتور جستجو مورد عنایت کلیک مخاطبان قرار میگیرد و به این معناست که دیگر جایگاه ها در صفحات گوگل ارزش چندانی برای مخاطبان ندارد.

بنابراین برای بهتر دیده شدن و رسیدن به تارگت های فروش و ارائه خدمات خود باید در صفحه اول گوگل دیده شوید ، مانند صفحه ” سئو سایت شیراز ” که شما به یقین در موتور جستجو به دنبال چنین خدماتی بوده اید و ما نیز با قدرت سئوسایت این صفحه رو برای شما به نمایش گذاشته ایم .

طراحی سایت در شیراز

ما 24 ساعته در کنار شما هستیم !

  • در صورت کمک و مشاوره جهت تولید محتوا و سئوسایت خود با شماره ما تماس حاصل فرمایید:

چک لیست های سئو سایت در شیراز :

 
ما به صورت روزانه سئوی داخلی سایت شما که شامل لینک سازی ، ساختار سایت ،بررسی نگارش ، اندازه و کیفیت محتوا ، لینک های صحیح سایت مپ ، متا تگ ها و صد ها تکنیک دیگر را بررسی و بهینه میکنیم که در کنار این اقدام ، سئوی خارجی وبسایت شما به صورت مداوم و لحظه ای صورت میگیرد .

راه اندازی ابزار های قدرتمند سئو در کنار وبسایت شما !

گوگل آنالایتیکس ، گوگل وبمستر دوتا از بهترین ابزارهای آنالیز ، بررسی و سئوی محتوای وبسایت شما خواهد بود که با مدیریت تیم ما بهترین عملکرد را در ماه های اخیر برای کسب و کار شما به نمایش می گذاریم . یکی از هدف های ویژه تیم ما در سئو سایت شیراز ، افزایش ترافیک ورودی وبسایت و بالا نگهداشتن رتبه کلمات کلیدی سایت در بین رقبای شما می باشد.

ما از طریق سرچ کنسول گوگل ارتباط مستقیمی بین کسب و کار شما و موتورجستجو گوگل برقرار میکنیم که در حین فعالیت وبسایت شما گوگل وبسایت مورد نظر را به رسمیت بشناسد و فعالیت های این وبسایت را در نظر بگیرید .

 

آماری که در حال مشاهده آن هستید وبسایت آی آر مدیا به آدرس http://ir-media.ir می باشد که توسط تیم هادی حسینی اجرا و مدیریت شده است.

 

 

سئو سایت شیراز
سئو سایت شیراز

سئوی محتوایی سایت

ما بدون استفاده از ابزارخاصی و با بهره مندی از دانش و تجربه محتوای وبسایت را سئو و بهینه سازی میکنیم تا در نتیجه گوگل حرفی برای گفتن در بین رقبا داشته باشید.

گوگل با الگوریتم های جدیدی که طراحی کرده است ، سایت هایی رو مورد تشویق قرار میدهد که محتوای با کیفیت و بهینه شده ای را به اشتراک بگذارند ، پس یکی از مهم ترین عوامل دیده شدن در موتور جستجوی گوگل محتوای قوی و با کیفیت داشتن هر کسب و کاری هاست .

تولید محتوای سئو شده باعث می شود که روبات های گوگل به محتوای شما امتیاز مثبت بدهند و با تایید محتوای شما توسط گوگل وبسایت شما در رده بالاتری در میان رقبا در صفحه اول گوگل قرار میگیرد.

 

 

این فرصت رو از دست ندین و به رسیدن به نتایج اول گوگل فکر کنید …

ساخت و تصحیح نقشه سایت جهت برقراری ارتباط با سرچ کنسول گوگل
بالابردن جذابیت در عنوان ها و گرفتن CTR مناسب در گوگل توسط کاربر
استفاده از کلمات کلیــــدی مناسب در هر محتوا به تعــداد استانـــدارد
انتخاب صحیح کلمات و عنوان های مناسب برای تصاویــر و ویدیــو ها
بـــررسی و انالیـــز رقبــای کسب و کار شما جهت سئو سایت در شیراز
سریع تر کردن سرعت لود سایت و بهینه سازی تصاویر برای بارگزاری بهتر
یافتن کلمات کلیدی مناسب کسب و کار آنلاین شما جهت سئو سایت
رعایت حالت های ایده آل نوشته ها در سئوی محتوای صفحات سایت
آنالیز وبسایت از پلتفرم های آنلاین سئو سایت مانند Ahref , MOZ , Alexa
شناسایی لینک های شکسته و صفحات حذف شده و ترمیم صفحات سایت
بهینه سازی سایت در حالت ریسپانسیو موبایل برای کاربران موبایلی

برخی از نمونه کارهای سئوسایت شیراز

طراحی ، اجرا و سئوسایت

www.ir-media.ir

آی آر مدیا - دانلود آهنگ های جدید

طراحی ، اجرا و سئوسایت

www.blackgarlic.ir

طلای سیاه ، کارخانه تولید سیر سیاه

طراحی ، اجرا و سئوسایت

www.Ahanglori.com

رسانه آهنگ لری - دانلود آهنگ های لری

طراحی ، اجرا و سئوسایت

www.Bornakombucha.com

کارخانه محصولات نوشیدنی برنا کامبوچا

طراحی ، اجرا و سئوسایت

www.farsiha.ir

وبسایت مجله ای فارسی ها

طراحی ، اجرا و سئوسایت

www.Dgdena.ir

هلدینگ بزرگ دیجی دنا

تیم هادی حسینی با تجربه و توانمندی در حوزه سئو و بهینه سازی وبسایت های اینترنتی به صورته 24 ساعته با رعایت اصول سئوی استاندارد به کسب و کار شما رونق و بازارشما را هدفمند تر و بهینه تر می کنند ، با ما همراه باشید برای فتح رتبه یک گوگل در نمایش سرچ مخاطبان.

چک لیست سئو سایت On-page

تحقیق کلمات کلیدی

انتخاب کلمات کلیدی هوشمند

بررسی کلمه کلیدی هدف

تهیه برنامه محتوایی هدفمند

بررسی و تقویت عنوان ها

بروزرسانی محتوا های کوتاه

تولید محتوای یونیک

تصحیح ریدایرکت ها و صفحات 404

تصحیح لینک های شکسته و اشتباه

بالا بردن سرعت لود سایت

بهینه سازی سایت برای موبایل

تهیه رپورتاژ آگهی و تولید محتوای روزانه

بررسی تصاویر و بهینه سازی alt ها

بررسی ، تنظیم و بهینه سازی سایت مپ

چک لیست سئو Off-page

لینک سازی فالو و هدفمند

افزایش Domain Authority سایت

کاهش رتبه الکسای سایت

قراردادن پست های مهمان با اتوریتی بالا

فعالیت مداوم در شبکه های اجتماعی

ثبت وبسایت در دایرکتوری های مهم

لینک سازی با رپورتاژ آگهی دائمی

استراتژی ماهیانه بک لینک سازی

حذف لینک های مخرب

حذف لینک های مخرب

چک لیست سئو سایت تکنیکال

Google mobile friendly test

چک کردن و بهینه سازی robots

برطرف سازی خطاهای آن در سرچ کنسول

بررسی گزارشات Blocked Resources

ساختار permalink  و قرار دادن یک ساختار url مناست

بررسی سایت با ابزار ahref

آنالیز سایت با ابزار Alexa

بررسی و آنالیز  و تحلیل رقبا 

سئوکار شیراز

با ما در ارتباط باشید

تلفن تماس
09379439934
تلگرام
hadihosseini_net@
واتس آپ
989379439934
ایمیل
hadihosseininet@gmail.com
سئو سایت شیراز